Webdesign

Zabýváme se tvorbou webových prezentací, e-shopů a vývojem JAVA aplikací. Dále také přípravou grafických návrhů, vizuálních konceptů pro tisk a službami DTP.

Webové stránky propagují Váš business 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. To žádný zaměstnanec neudělá.

Webová prezentace je i v dnešní době nutností jak pro organizace, tak pro jednotlivce, kteří se potřebují zviditelnit. Současně se pak často taková prezentace stává i funkčním nástrojem pro prodej zboží, sběr dat, nebo komunikace. To znamená, že funkční webová prezentace je nejen o poutavém designu, ale i na míru připravených aplikacích.

Webové stránky propagují Váš business

"SEO v krátké době, zvýší návštěvnost vašich webových stránek" Nabízíme optimalizace Vašich webových stránek pro vyhledávače. Kvalitně provedené SEO ve velmi krátké době, zvýší návštěvnost vašich webových stránek.

Search Engine Optimization je v informatice označení metodiky vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem SEO je získat ve výsledcích vyhledávání lepší pozici , a tím i četnější a zároveň cílené návštěvníky. Hodnocení relevantnosti webových stránek provádí počítač, ale protože stroje nejsou umělou inteligencí, je hodnocení založeno na nepřímých znacích (struktura, metadata, počty odkazů a podobně). Dílčí strategie SEO zahrnují kromě zlepšení postavení webových stránek ve výsledcích vyhledávání také odstranění technických nedostatků bránicích v prohlížení webové prezentace vyhledávacím robotům a uživatelům internetu a zvyšování konverzního poměru stránek.