Inzertní tituly

Společnost Mediadrom s.r.o. je vydavatelem pěti inzertních titulů zaměřených na specifické oblasti IT, auto-moto, kancelářská technika, média a hobby.

Ceník a technické specifikace pro inzerntí tituly společnosti Mediadrom s.r.o.

Inzertní tituly Itdrom, Motodrom, Kancldrom, Mediadrom a Hobbydrom jsou měsíčníky s pravidelným nákladem 10 000 kusů. Tyto tituly jsou zdarma distribuovány do firem v celé České republice.

Vydávané tituly

Mediadrom

Měsíčník MEDIADROM se specializuje na informace ze světa médií, obchodu, marketingu, e-businessu a reklamy. Tento časpois se tak stává aktuálním zdrojem zasvěcených informací ze světa businessu a médií.

Motodrom

Měsíčník MOTODROM přináší pravidelný přísun aktuálních automoto informací. V každém čísle časopisu zaujmou nejen kvalitní články, ale také velkoformátové fotografie. Magazín MOTODROM nabízí rubriky věnované příslušenství a ostatním produktům a službám, testování novinek, tipy na výlety a další zjímavosti.

Hobbydrom

Měsíčník HOBBYDROM nabízí informace o aktuálních světových trendech ve sféře hobby, bydlení a životního stylu. Moderní časopis plný inspirací a informací o novinkách na trhu. V HOBBYDROMU naleznete rubriky o bydlení, servisu, technice, zahradách aj.

Kancldrom

Měsíčník KANCLDROM je určen pro každého, kdo se zajímá o nejnovější vývoj moderních technologií a jejich využívání v oblastech kancelářské techniky. V tomto titulu naleznete praktické ukázky, ale také informace o výrobcích, obchodnících a prodejcích digitální techniky aj.

Technologydrom

Měsíčník Technologydrom přináší novinky ze světa technologií, automatizace a robotiky v průmyslu a připraví vás na blížící se budoucnost.

ITdrom

Měsíčník ITDROM předkládá nejlepší PC rady a návody. Zaměřuje se na nejpoužívanější programy a nejčastější činnosti. Přináší aktuální informace ze světa počítačů a digitální techniky – testy hardwaru, softwaru a spotřební elektroniky, jako i praktické rady a tipy, jak řešit různé technické problémy.